Automobilové

Prasklé těsnění pod hlavou ve vašem automobilu může způsobovat nepříjemné problémy, včetně kompletního zničení motoru.

Kromě nejběžnějšího kroužkového těsnění z kovového materiálu nabízíme také těsnění pryžová a gumová a kvalitní ocelová těsnění odolávající teplotním výkyvům a tlaku.

Kromě již hotových produktů se také zabýváme prodejem těsnícího materiálu pro výrobu těsnění na motory, především těsnícího papíru či materiálu SECTOR.

Na našem e-shopu máme k dispozici těsnění pod hlavu motoru pro automobily značky BMW (E46…), Citroen, Fiat, Ford, Hyundai, Mercedes, Peugeot (206…), Renault, Škoda (Fabia, Octavia, ale i např. veterán 1203) a mnoho dalších.

Nezávazná poptávka
E-shop

Motocyklové

Nabízíme spolehlivá těsnění, které vám zajistí optimální výkon, bezpečnost a dlouhou životnost vašeho motocyklu.

Kromě těsnění pod hlavu válců motocyklu u nás najdete například těsnění ventilového víka, přírubové těsnění, těsnění pod ventilovým víkem či těsnění na olejové vany.

Naše těsnění jsou vhodná k těsnění dílů motocyklů značky Harley Davidson, Honda, Husqvarna, Jawa, Peugeot, Suzuki, Yuki, Yamaha a mnoho dalších.

Nezávazná poptávka
E-shop

Čtyřkolky

Kromě těsnících komponentů pro automobilymotocykly se specializujeme také na výrobu a prodej těsnění pro čtyřkolky, které odpovídají provozním podmínkám a nárokům tohoto druhu terénního vozidla.

Naše produkty jsou vysoce funkční i v prašném prostředí a ve vodě, jsou odolné vůči nárazům a vysokým teplotám. Vzhledem k provozu v mnohdy velmi náročných podmínkách jsou všechna těsnění navrhována tak, aby mohla být snadno podrobena údržbě a čištění, což je nezbytné k prodloužení jejich funkce a životnosti.

V našem sortimentu naleznete zejména těsnění pod hlavu motoru čtyřkolky značek Access, Arctic Cat, Bashan, Can-Am, Dimli, Emu, Hsun, Hyundai, Jinling, Tgb a Xingyue.

Nezávazná poptávka
E-shop

Zemědělská a stavební technika

V našem sortimentu naleznete i těsnění průmyslové, které je používáno pro zemědělskou a stavební techniku. Tato těsnění maximálně odpovídají nárokům a provozním podmínkám, ve kterých jsou stroje využívány. Produkty jsou odolné proti abrazi, oděru, prachu i vlhkosti tak, aby i například v náročnějším přírodním terénu udržely svou účinnost a nepropouštěly tekutiny. Vyznačují se také odolností vůči chemii či olejům, stejně tak okolním teplotám.

Stavební a zemědělská technika zahrnuje stroje různých tvarů a velikostí, což vyžaduje těsnění na míru pro každou konkrétní aplikaci. Pro tyto stroje jsme schopni vyhotovit těsnění dle přesných specifikací na zakázku.

V naší nabídce naleznete těsnění pro stroje značky Catterpillar, Deutz, Holder, Mitsubishi, Subaru, Svoboda, Škoda, Zetor a mnoho dalších.

Nezávazná poptávka
E-shop

Lodní motory

Těsnění pro lodní motory jsou specifická a musí splňovat náročné požadavky, které přináší provoz na vodě.

U těchto těsnění je kladen vysoký nárok na odolnost vůči vodě (sladké i slané) a korozivním vlivům, musí být tedy navržena tak, aby účinně zabraňovala průsaku vody a ochraňovala citlivé části motoru před korozí. Rovněž zde musí být kladen důraz na zabránění úniku oleje z motoru, stejně jako úniku ostatních kapalin, vzduchu a spalin. Těsnící součástky pro lodní motory se musí dále vyznačovat dlouhou životností, přístup k motoru je totiž mnohdy velmi problematický a jejich výměna by tak byla časově a prostorově náročná.

Nezávazná poptávka
E-shop

Hasičská technika

Těsnění pro hasičskou techniku jsou navržena s ohledem na specifické nároky a provozní podmínky, které přináší hasičská činnost. Hasičská technika se často používá v extrémních podmínkách a čelí náročným vlivům, jako jsou teplotní změny, působení otevřeného ohně, chemikálie a voda. Těsnění pro hasičskou techniku také musí splňovat specifické normy a certifikace pro použití v případě požáru.

Máme k dispozici těsnění pod hlavu pro motorové stříkačky DS 12, DS 16, PS 12, PS 2/3, PS 8 a stříkačky značky Stratílek.

Nezávazná poptávka
E-shop

Těsnící materiál

Hlavním cílem těsnění je zabezpečit, aby určité části nebo zařízení fungovaly správně a bez úniků nebo průsaků, což je zvláště důležité v oblasti průmyslu. K tomu, aby vzniklé součástky dosahovaly požadované funkčnosti, je potřeba zvolit vhodný materiál.

Pro výrobu těsnění nabízíme produkty vlastní výroby vyrobené v ČR – bezazbestový materiál, dále gumokorek, SECTOR, technickou plsť či těsnící papír.

Nezávazná poptávka
E-shop